Centrum FotoŠkoda – záchytný bod pro fotografy

Centrum FotoŠkoda – to jsou komplexní fotografické služby pod jednou střechou. Profesionálně vyškolení prodejci poradí s výběrem fotografické techniky jak začínajícím, tak profesionálním fotografům. Zákazníci naleznou širokou škálu poskytovaných služeb a produktů nabízených v kamenné prodejně i prostřednictvím internetového obchodu www.fotoskoda.cz.

Je to už 20 let, kdy vznikl první nápad založit společnost, která se bude zabývat prodejem nové a použité fototechniky. Naštěstí nezůstalo jen u nápadu a díky velkému úsilí a píli vzniklo v Praze Centrum FotoŠkoda, které se v roce 2002 přemístilo z paláce Lucerna do nově zrekonstruovaných prostorů paláce Langhans ve Vodičkově ulici na Praze 1.

V posledních letech se Centrum FotoŠkoda věnovalo hlavně rozšíření fotografických služeb a investovalo do nákupu moderních a vysoce kvalitních přístrojů pro zajištění komplexní nabídky fotografických služeb a produktů. Rozšířili jsme ProfiStudio, které je určeno pro náročné zákazníky a profesionály, pro které je zajištěn individuální přístup a odborné poradenství.

Obchod a služby však nejsou jediným směrem, kterým se Centrum FotoŠkoda ubírá. Jeho činnost se zaměřuje také na oblast vzdělávání a kultury. Centrum FotoŠkoda ve spolupráci s řadou partnerů pořádá a podporuje fotografické kurzy, odborné workshopy, fotografické výstavy i soutěže.

Centrum FotoŠkoda tvoří spojením obchodu, služeb a kultury jedno z největších a nejkrásnějších fotografických center v Evropě a navazuje tak na tradici zakladatele fotografického domu Jana Langhanse.

Výherci: veřejná kategorie

1 místo:
Hana Saláková, 224 hlasů

2 místo:
Zuzana Nohavicová, 191 hlasů

3 místo:
, 145 hlasů


Výherci budou kontaktováni emailem k upřesnění předání výhry.

Výherci: odborná kategorie

1. Místo: Ivana Vostřáková
2. Místo: Zuzana Nohavicová
3. Místo: Blanka Musílková
Podrobné výsledky

Statistika

Hlasovalo lidí: 1135
Udělili hlasů: 1954
∅ hl. / na človeka: 1.72
Hlasovalo:
747 žen a 388 mužů